Zde je seznam apartmánů a jiných ubytovacích kapacit v místě Altenau. Prohlédněte si náš neustále se rozrůstající seznam ubytovacích kapacit ve středisku Altenau pro pohodlné plánovaní Vaší lyžařské dovolené. Budeme rádi pokud majitelé ubytování rozšíří naši databázi, aby uživatelé měli co nejlepší možnost najít si ideální lokaci.

Altenau apatmány a ubytování ve středisku

Název apartmánu / hotelu Odkaz Telefon
Hotel Am Eichenberg http://www.hotel-am-eichenberg.de 05322 96210
Hotel Germania http://www.hotelgermania.de 05322 950-0
Hotel Haus Prinz http://www.haus-prinz.de 05322 96220
Hotel Landhaus am Kunstberg http://www.landhaus-am-kunstberg.de 05328 255
Hotel Seela http://www.hotel-seela.de 05322 7960
Hotel Tannenhof http://www.solehotels.de 05322 9688-0
Hotel und Gästehaus ParkBlick http://www.parkblick-hotel.de 05322 780970
Hotel Victoria http://www.harz-hotelvictoria.de 05322 78050
Hotel Zur Schmiede http://www.harzhotel-zurschmiede.de 05328 230
Hotels Hotel/ Pension Villa Feise http://www.villa-feise.de 05322 96700

Kontaktujte nás, prosím, pokud Váš hotel nebo jiné ubytovací kapacity jsou v blízkosti střediska Altenau a nejsou uvedeny výše.