Zde je seznam apartmánů a jiných ubytovacích kapacit v místě Brunico/Bruneck. Prohlédněte si náš neustále se rozrůstající seznam ubytovacích kapacit ve středisku Brunico/Bruneck pro pohodlné plánovaní Vaší lyžařské dovolené. Budeme rádi pokud majitelé ubytování rozšíří naši databázi, aby uživatelé měli co nejlepší možnost najít si ideální lokaci.

Brunico/Bruneck apatmány a ubytování ve středisku

Název apartmánu / hotelu Odkaz Telefon
Hotel Andreas Hofer http://www.andreashofer.it 0474 551469
Hotel Blitzburg http://www.blitzburg.it 0474 555837
Hotel Bologna http://www.hotel-bologna.it 0474 555917
Hotel Corso http://www.hotelcorso.com 0474 554434
Hotel Gissbach http://www.gissbach.com 0474 551173
Hotel Olympia http://www.hotelolympia.net 0474 410924
Hotel Petrus http://www.hotelpetrus.com 0474 548295
Hotel Post http://www.hotelpost-bruneck.com 0474 555127
Hotel Rudolf http://www.hotel-rudolf.com 0474 570570
Hotel Tirolerhof http://www.hoteltirolerhof.com 0474 551155

Kontaktujte nás, prosím, pokud Váš hotel nebo jiné ubytovací kapacity jsou v blízkosti střediska Brunico/Bruneck a nejsou uvedeny výše.