Zde je seznam apartmánů a jiných ubytovacích kapacit v místě Los Penitentes. Prohlédněte si náš neustále se rozrůstající seznam ubytovacích kapacit ve středisku Los Penitentes pro pohodlné plánovaní Vaší lyžařské dovolené. Budeme rádi pokud majitelé ubytování rozšíří naši databázi, aby uživatelé měli co nejlepší možnost najít si ideální lokaci.

Los Penitentes apatmány a ubytování ve středisku

Název apartmánu / hotelu Odkaz Telefon
Edificio Horcones http://www.lospenitentes.com/edificio-horcones.html +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Edificio Juncal http://www.lospenitentes.com/edificio-juncal.html +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Edificio Lomas Blancas http://www.lospenitentes.com/lomas-blancas.html +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Edificio Portezuelo http://www.edificioportezuelo.com +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Edificio Tolosa http://www.edificiotolosa.com +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Hostería Ayelen http://www.mendozaski.com/penitentes/alojamientos/hosteria/ayelen.php +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Hostería Penitentes http://www.lospenitentes.com/hosteria-penitentes.html +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Hostería Puente del Inca http://hosteriapuentedelinca.onlinetravel.com.ar +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Hotel Ayelen http://www.lospenitentes.com/hotel-ayelen.html +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Refugio Aconcgua http://www.mendozaski.com/penitentes/alojamientos/refugio/aconcagua.php +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197
Refugio Cruz de Caña http://www.lospenitentes.com/refugio-cruz-de-cana.html +54 (261) 423 4848 / (11) 5238 8197

Kontaktujte nás, prosím, pokud Váš hotel nebo jiné ubytovací kapacity jsou v blízkosti střediska Los Penitentes a nejsou uvedeny výše.