Zde je seznam apartmánů a jiných ubytovacích kapacit v místě Salmo. Prohlédněte si náš neustále se rozrůstající seznam ubytovacích kapacit ve středisku Salmo pro pohodlné plánovaní Vaší lyžařské dovolené. Budeme rádi pokud majitelé ubytování rozšíří naši databázi, aby uživatelé měli co nejlepší možnost najít si ideální lokaci.

Salmo apatmány a ubytování ve středisku

Název apartmánu / hotelu Odkaz Telefon
Hotel Ymir http://www.hotelymir.com (250) 357-9611
Salmo Hotel http://www.salmohotel.com (250) 357-9414
Casa Alpina Lodge http://www.casaalpina.ca (250) 362-7364
Flying Steamshovel Inc http://www.theflyingsteamshovel.com (250) 362-2186
Prestige Mountain Resort and Conference Centre Rossland http://www.prestigeinn.com (250) 362-7375
Rams Head Inn Inc http://www.ramshead.bc.ca (250) 362-9577
Red Shutter Inn Ltd http://www.redshutter.ca (250) 362-2271
Reno Motel http://www.renomotel.ca (250) 357-9937
Villagers Inn (250) 367-7664

Kontaktujte nás, prosím, pokud Váš hotel nebo jiné ubytovací kapacity jsou v blízkosti střediska Salmo a nejsou uvedeny výše.