• Icon snowing  color

Zde je seznam apartmánů a jiných ubytovacích kapacit v místě Bad Gastein. Prohlédněte si náš neustále se rozrůstající seznam ubytovacích kapacit ve středisku Bad Gastein pro pohodlné plánovaní Vaší lyžařské dovolené. Budeme rádi pokud majitelé ubytování rozšíří naši databázi, aby uživatelé měli co nejlepší možnost najít si ideální lokaci.

Bad Gastein apatmány a ubytování ve středisku

Název apartmánu / hotelu Odkaz Telefon
Hotel Boltzmann Gmbh http://elisabethpark.at 06434 25510
Hotel Grüner Baum GmbH & Co KG http://www.hoteldorf.com 06434 25160
Hotel Miramonte http://www.hotelmiramonte.com 06434 25770
Hotel Mozart http://www.hotelmozart.at 06434 2686
Hotel Simader http://www.simader.lv 06434 2702
Hotel Sonngastein http://www.hotel-sonngastein.com 06434 33260
Hotel Weismayr http://www.weismayr.com 06434 25940
Euro Youth Hotel + Krone http://www.euro-youth-hotel.at 06434 23300
Hotel Gisela http://www.hotelgisela.com 0043-6434-2037
Hotel Post http://www.hotelpost.org 0043-6434-2037
Hotel Salzburger Hof http://www.salzburgerhof.com 0043-6434-2037
Hotel Wildbad http://www.hotelwildbad.com 0043-6434-2037
Mondi Holiday Hotel Bellevue http://www.bellevue.mondiholiday.at 06434 6006
Thermal-Sport-Hotel Badgastein Gesellschaft mbH http://www.europaeischerhof.at 06434 2526
Villa Orania http://www.villaorania.com 0043-6434-2037

Kontaktujte nás, prosím, pokud Váš hotel nebo jiné ubytovací kapacity jsou v blízkosti střediska Bad Gastein a nejsou uvedeny výše.